RK nevolat a stále volají: Jak se zbavit realitky a makléřů?

Kdo něco prodával, ví, o čem je řeč. Jakmile jednou zveřejníte svůj kontakt, už se jich nezbavíte. Realitky, makléři, prodejci energií, pojištění, hypotéky. Poradíme, jak se jich snadno zbavit.

Zaklínadlo „RK nevolat“ nefunguje

Většina inzerujících spoléhá na to, že upozornění typu: „makléři NE“ či „RK nevolat“ budou fungovat. Jaká je praxe?

„Zadal jsem inzerát na bezrealitky, prakticky ihned po vložení mi začali volat makléři. Během prvních několika hodin mi jich volalo snad dvacet.“

Jakmile jednou svůj kontakt zveřejníte, musíte počítat s tím, že si vás ihned najdou. Není nic snazšího, než otevřít stránky s inzercí a obvolat kontakt po kontaktu. Agresivní obchodníky nic neodradí.

A jak to nejčastěji končí? „Nakonec jsem si musel vypnout telefon, jinak zvonil pořád. Takže ani nevím, jestli mi volal nějaký zájemce.“

Skrytý kontakt vás také neuchrání

Mnohé inzertní portály nabízejí možnost nechat si za úplatu kontakt skrýt. Vyhráno ale nemáte. Než se do takovéto akce pustíte, přečtěte si obchodní podmínky. Ve většině se totiž dočtete, že dáváte souhlas s předáním svého kontaktu třetí straně. Výsledek? Majitel portálu na vás vydělá dvakrát: jednou za skrytý kontakt a podruhé, když váš kontakt prodá dál.

Makléřů a realitky se taky nezbavíte. Použijí – stejně jako zájemci – kontaktní formulář.

Pod hlavičkou „Snadné reality“ to funguje

Účinnou obranou proti nechtěným e-mailům a telefonátům, kterými vás realitky a makléři ihned zahltí, je schovat se před nimi úplně. Pod hlavičkou Snadné reality žádný z nich nepozná, že nabídka není pod realitkou a kontaktovat vás nebudou. Váš kontakt se ani na realitní portály neodstane. Inzerce je jednotná s přímým neutrálním spojením do call centra.

Zájemce se vždy dovolá milé realitní asistentce, která vám na něj kontakt předá. Tedy se nikdy nestane, že by váš kontakt dostal někdo cizí. Vážíme si naší vzájemné spolupráce a děláme vše pro vaše bezpečí na internetu.

Vložit inzerát →

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *